Basseinivalgustid

Valmistame basseinidele valguslaudu, mis põhineb terrassilauda süvistatud leed-ribal uputatuna epoksiidvaigu massi. Epoksiid kaetakse spetsiaalse lakikihiga, mis hoiab ära kloorise vee söövitama toime.

Basseinivalgusti POBER

Suurimaks erinevuseks klassikaliste basseinivalgustitega võrreldes on valguse ühtlane jaotumine vees ja valgusallika mittenähtavus. Sellise valgustuse eeltingimuseks on aga terrassi servalaua vette uputamine paari sentimeetri võrra. Kuna valgusti asetseb veepiiril veidi uputatuna, tekib veelainetuse ajal basseini servadesse väga nauditav vee ja valguse mänglev helk. Seda on keeruline pildile või videole jäädvustada – seda peab oma silmaga nägema. Seetõttu pakume klientidele võimalust kohapeal meie kodubasseini kaema tulla.

Meie hinnangul võib optimaalseks lugeda basseini kahte pikemasse serva kogu ulatuses valgustilaua paigaldamist. 3×6 meetrise basseini puhul oleks sel juhul valgustuse koguvõimsus 136w, (11,7w/jm). Basseiniotstesse valgustite paigaldamine tõstab nauditavust veelgi.

Meie kodubasseinil on hetkel tootearenduse eesmärgil paigaldatud valgustilauad ümber kogu basseini perimeetri võimsusega 26w/jm, ehk 2,5×5 basseini valgustuse koguvõimsuseks on 360w.

Kõikidele valgustimudelitele on omistatud
CE-märgis.

Näited öisest valgustusest

Veealune valgustus
Vastuvooluseade öösel

Droonifotod võrdluseks klassikaliste ja meie toodangu vahel

Avasta unustamatu atmosfäär oma aias!
Pober basseinivalgustid loovad lummava öise kuma, mis muudab iga õhtu eriliseks.