Terrassivalgustite mudelid

Meie põhimõtteks on – valgusta nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik. Seda silmas pidades oleme kujundanud valgustite disaini ja valgusvõimsuse.

Enamik valgusteid on valmistatud termotöödeldud saarest. Väldime teadlikult nähtavale jäävaid valgusti kooste- ja kinnituskruve. Kõik puidu ristisaetud pinnad on immutatud epoksiidvaiguga, millega on viidud miinimumini puidu veeimavus. Kõikide valgustite veekindlus lubab valgusteid kasvõi vette uputada. Valgustid kaetakse firma Rubio kahekordse õlikihiga. Valgusallikaks on puitu freesitud avasse paigaldatud leed-ribad, mis on kaetud epoksiidvaiguga. Osad valgustite mudelid on valmistatud vaskplekist või vasktorudest ja vastavalt soovitule patineeritud. Leed-elemendid on valikus 3000 või 4000K. Kõikidel valgustitel tuleb kasutada välist toiteplokki väljundpingega 24v DC. Valgustite hinnad 180 kuni 600 eurot.

Kõikidele valgustimudelitele on omistatud CE-märgis

HARKIV

Tarbimine: 7,6w/9,6w. Kõrgus 360mm. Kaal 3024g

POLTAVA

Tarbimine: 3,7w/ 5,7w

IRMINO

Tarbimine 2w/2,8w. Kõrgus 360mm. Kaal 3400g

KIIEV

LVIV

Tarbimine 21w. Kõrgus 590mm. Kaal 3670g

ODESSA

Tarbimine 7,4w/11,4w. Kõrgus 610mm. Kaal 4800g

AHTIAR

RIVNE

Tarbimine 2w

NIKOPOL

DNIPRO

plantbox lighting ideas
püramiid istutuskasti valgusti

HERSON

Tarbimine 1w/1,4w

BASSEINIVALGUSTI POBER

Valmistame basseinidele nn. valguslaudasi, mis põhineb terrassilauda süvistatud led-ribal uputatuna epoksiidvaigu massi. Epoksiid kaetakse spetsiaalse lakikihiga, mis hoiab ära kloorise vee söövitama toime.

Suurimaks erinevuseks klassikaliste basseinivalgustitega võrreldes on valguse ühtlane jaotumine vees ja valgusallika mittenähtavus. Sellise valgustuse eeltingimuseks on aga terrassi servalaua vette uputamine paari sentimeetri võrra.

Valgusti pikkus kuni 2900mm. Tarbimine 34w. RGB

Siin ka mõned droonifotod võrdluseks klassikaliste ja meie toodangu vahel

DNEPR

Klassikaline süvistatav terrassivalgusti paigutatuna 5mm terrassilaua pinnast allapoole ja täidetud epoksiidvaiguga. Lihvitud ja poleeritud.

PROTOTÜÜBID